Evde Kaybettiği Anahtarı Şehirde Arayan Adamlar

Evde kaybedilen anahtarı şehirde aramak. Ülkemizde yapılan göz tembelliği tedavisi budur. Mükemmel görme ve göz tembelliği tedavisi merkezi görmeyi geliştirilerek sağlanır. SİZ ÇOCUĞUNUZUN MERKEZİ GÖRMESİNİ GELİŞTİRİN. DAHA ETKİLİ VE KISA SÜREDE SONUCA ULAŞIN.

    Ülkemizde yapılan göz tembelliği tedavisi evde kaybedilen anahtarı şehirde aratmak gibidir. Görme merkezi (Central) ve çevresel (Periferik) alanı kapsar. Biz en çok merkezi görmeyi kullanırız. Görmenin özü, can damarı merkezi görmedir. Bizim okurken, bilgisayara bakarken en çok kullandığımız alan gören nokta fovea ve hemen etrafıdır. Burası netliği ve mükemmel görmeyi sağlayan hücrelerden oluşur ve bu hücrelerin sayısı maksimum seviyededir. Göz tembelliği tedavisi gözün merkezine yani foveaya yönelik olmalıdır. Bu yapılırsa daha kısa sürede ve etkili sonuçlar alınır.  (Yani burası anahtarı kaybettiğiniz evinizdir.) Göz tembelliği tedavisinde göz merkezine yoğunlaşmak gerekir. Beyne de buradan daha kolay etkili oluruz. Etkili ve aktif tedavi varken pasif tedavilerle oyalanmak da anahtarı kaybolmayan yerlerde aramaktır.
     Gözü kapatmak göz dibi gibi geniş bir alana yönelik tedavidir. (Yani tüm şehirde anahtarı aramaktır.) Böyle bir tedavinin etkinliği daha azdır. Bir oyalama tedavisidir. Çocuğu ve aileyi yormaktır, zaman kaybıdır. Merkezi görmeyi bozan durumları, almanız gereken önlemleri ve merkezi görmeyi geliştirme yöntemlerini mutlaka okuyarak tedavide yol haritasını çizmelisiniz.

Main Midle Holder Not Insert
Main Right Holder Not Insert
Bottom Holder Not Insert